Dzieci Indygo

Forum dla Dzieci Nowej Ery

• Nie jesteś zalogowany.

#16 2011-12-21 18:06:23

Marcin

Gość

Re: [Kontrola Ciała]Technika zmiany koloru oczu

Heh, ja tez chcę miec zieone oczy, na razie lewe mi sie rozjaśniło, a prawe zmieniło odcień. Torche dziwnie to wygląda, ale ważne, że działa

#17 2012-02-23 22:25:41

Diana

Gość

Myślicie że jeżeli można zrobić takie coś z oczami (jeszcze nie próbowałam, od dzisiaj zaczynam) to można też to zrobić z czymś innym?? Na przykład kolor włosów, czy też może usuwanie pryszczy itp??

#18 2012-03-02 20:21:10

Strzyga

Gość

Mógłby ktoś podać link do oryginalnego artykułu? Nigdzie nie mogę go znaleźć a chciałabym rzucić na to okiem

#19 2012-03-03 18:24:11

Luna

Gość

Ja spróbuję zmienić sobie na niebieskie. Nie chcę mieć takich oczu jak moja matka :<

#20 2012-03-04 12:34:19

Luna

Gość

To działa! Oczy już są trochę jaśniejsze! Pewnie dlatego, że dodatkowo sobie wyobrażałam, jak zmienia się moje DNA (geny brązowych oczu na niebieskie), które otem przesłałao "impuls" do mózgu, że juz nie mam brązowych oczu. Dosłownie czułam, jak mnie mrowią oczy! Niesamowite! MIMOWOLNIE zobaczyłam w swoim umyśle obraz, jak znikają w tęczówce komórki z melaniną (barwnikiem) no i że przez to zmienia mi się kolor! Ten poradnik jest z-a-j-e-b-i-s-t-y!

#21 2012-03-05 18:33:38

very miscyrius

Gość

hm to bardzo interesujące... troche niewiarygodne i śmieszne ( no bo jak można zmiecić kolor oczu myślami) ale sama zaczełam prubować. mam pare pytań.. czy można cały dzieć też o tym myśleć... o sobie w oczach tego koloru.. czy to polepszy efekt ?

#22 2012-04-10 17:34:34

Dominika

Gość

Jak myślicie, udałoby się zmienić kolor tylko jednego oka? To wyglądałoby bardzo ciekawie, jedno oko mieć niebieskie a drugie zielone ^^

#23 2012-05-15 14:46:49

mati324

Nowy użytkownik

Punktów :   

Działa mi zmieniło po pierwszym dniu z zielonego na lekko niebieskawy a chciałem ciemny niebieski.

#24 2012-06-15 18:10:15

Kanra

Nowy użytkownik

Punktów :   

Czytałam dziś ten artykuł i prawdę powiedziawszy nie chce mi się za bardzo w to wierzyć. Sama nie mam zamiaru próbować bo mój kolor oczu jest zbyt fajny by cokolwiek z nim zrobić, więc osobiście sprawdzić tego nie mogę. Kilka osób pisało to, że im się udało stąd moja prośba: moglibyście wysłać tu swoje zdjęcie sprzed i po zmianie? Oczywiście nie wiem czy nawet wtedy w coś takiego bym całkiem uwierzyła, ale może trochę uwierzę.

#25 2012-06-29 14:07:45

Nati

Gość

[b]Czy wystarczy tylko to robić i się uda ? czy trzeba mieć do tego jakieś karty ? bo z tego co piszesz wystarczy posługiwać się instrukcją i nic więcej.

#26 2012-11-09 08:55:03

A ja wiem ?

Gość

heygirl napisał:

A udało się to komuś z tutaj obecnych ?? zależy mia na potwierdzeniu tego "faktu"

Ja mam.Miałem oczy piwne robiłem tak jak tam pisze i wyobrażałem sobie białe. Po jakimś miesiącu zauważyłem że to działa a gdy poszłem do szkoły wszyscy sie na mnie "gapili" więc masz potwierdzenie "faktu" niewiarku w naukę.

#27 2012-12-30 21:42:14

KarolinaPatrycjaAugusta

Nowy użytkownik

Punktów :   

Jak dla mnie to biokineza działa i warto ją wyćwiczyć , robiłam to dopiero 2 razy przed snem  i moje oczy są bardziej jasno-niebieskie niż zwyczajnie przynajmniej narazie tylko ja tak uważam , a dążę do bardzo jasnego niebieskiego  , po około miesiącu  zobaczymy    
Tylko zastanawiam się nad tym jak utrzymać ich stan do końca mojego życia . Czy to znaczy że jak już będe miała "na prawdę" te  jasne oczy to jak dalej po około miesiącu nie będe siebie wizualizować itd.... to kolor mi spowrotem zciemnieje  ?

Ostatnio edytowany przez KarolinaPatrycjaAugusta (2012-12-30 21:45:02)

#28 2013-01-06 13:35:55

Co z lustrem

Gość

Ale jak patrzymy w to lustro to mam widziec brązowy kolor na całym lustrze? Czy siebie z brązowymi oczami?

#29 2013-01-11 20:51:48

Zosiek Ktosiek

Gość

KarolinaPatrycjaAugusta napisał:

Czy to znaczy że jak już będe miała "na prawdę" te  jasne oczy to jak dalej po około miesiącu nie będe siebie wizualizować itd.... to kolor mi spowrotem zciemnieje  ?

Z mojego doświadczenia wynika, że te wizualizacje są tylko tymczasowe, po jakimś czasie wrócisz do starego koloru...

#30 2013-02-18 13:45:13

Riccolette

Gość

Bardzo ciekawe.Próbowałam od wczoraj i przez godzinę przed snem wyobrażałam sobie to co w instrukcji.Mam oczy brązowe a chciałabym mieć żółte.Oczy minimalnie mi się rozjaśniły.Ile to może trwać?Widziałam w instrukcji ,że gdzieś około miesiąca ,ale niektórzy pisali ,że im się zmienił kolor po pierwszym razie.Od czego to zależy ? : ]

Stopka forum

RSS