#46 2015-08-30 09:53:46

Ja

Gość

Re: [Kontrola Ciała]Technika zmiany koloru oczu

Ja napisał:

Z tego mi wiadomo to są różne techniki biokinezy. Ja robiłem pewien czas tzw. Sleep method (cytuję wprost nazwę). Mam pytanie. Bo nie do końca rozumiem tą metodę z medytacją. Tam pisało coś że mam wejść w medytację (do tej pory rozumiem). Potem że mam zrobić jakąś igłę z energii i wyobrazić jak geny których nie chcę wychodzą z mojej nici a te które chcę wchodzą na ich miejsce. Mógłby ktoś mi to wyjaśnić bardziej prostym językiem. Bo nie kumam a nie chcę zrobić gafy.

PS. Tą biokinezą "sleep method" udało mi się zmienić kolor włosów z ciemnego brązu na czarny (bardzo mocny czarny w słońcu widać granat), oczy z piwnych na czarne, trochę wyciemnić skórę i zmienić strukturę włosa (z prostych na tzw. fil-fil). Jest tylko wada. To trwa dość długo. Średnio koło miesiąc ( krócej albo dłużej). Na przykład pociemnienie skóry, włosów czy oczy było dość szybko (tak około 3,5 tygodnia). Ale zmiana struktury w moim przypadku trwała coś koło półtora miesiąca. Myślę że to w dużej mierze zależy od czyjegoś wyglądu. Bo na przykład u mnie zajęło trochę czasu aby  z prostych włosów zrobić liczby skręt fil fil. A ja zawsze bylem dość ciemny więc oczy, skóry i skóra poszły szybko.

Stopka forum

RSS