#1 2010-01-16 15:55:48

Animus/Wildcat

Administrator

Punktów :   

[Kontrola Ciała]Technika zmiany koloru oczu

http://static1.glittery.pl/galeria/img/oczy/glitery-pl_oczy96.jpg

Tekst ten jest moim tłumaczeniem artykułu niejakiego ~Pazar~'a.

Brzmi niewiarygodnie, prawda?
Co do skuteczności, to czytajcie posty na forum na http://www.psionguild.org (ENG) gdzie temat ten jest szeroko omówiony.

Zmiana koloru oczu

Otrzymałem kilka wiadomości z pytaniem, jak można zmienić kolor swoich oczu, więc zdecydowałem się napisać ten krótki artykuł w nadziei, że pomoże każdemu.

Na początku powinieneś upewnić się, czy jest to na prawdę to, czego chcesz, gdyż nierozważne będzie zrezygnowanie w połowie drogi.

Ok, tutaj jest moja technika

Krok 1 Spróbuj zrobić to przed snem, połóż się na łóżku, odpręż się i wycisz. Skup się na nicości pod swoimi zamkniętymi powiekami.

Krok 2 Kiedy jesteś zrelaksowany, wizualizuj swoje ciało. Wyobrażaj je sobie z zamkniętymi oczami. Otwórz oczy wyobrażanego ciała i obserwuj uważnie jak kolor jego oczu zmienia się z z twojego obecnego koloru na jakikolwiek chcesz. Musisz dokładnie sprecyzować odcień koloru, jaki chcesz osiągnąć. Skup się przez chwilę i wizualizuj jak oko powoli zmienia swoją barwę.

Krok 3 Niech wyobrażane ciało wejdzie "w" ciebie i stanie się twoją częścią. Gdy to się stanie, otwórz oczy (nie te fizyczne) i zobacz naprzeciwko siebie lustro. W lustrze tym widzisz swój upragniony kolor.

Krok 4 Powoli powróć do rzeczywistości. Przemyśl to, co zrobiłeś. Będziesz wiedział, kiedy zrobiłeś to dobrze, bo po prostu to poczujesz.

Rób to przez około miesiąc i kiedy będziesz patrzał w lustro, widź siebie z wybranym kolorem oczu, nawet, jeśli faktycznie się nie zmienił. Po prostu powiedz sobie "wow patrz na mój nowy świetny kolor oczu!". Kiedy spotkasz się ze swoimi przyjaciółmi powiedz "kurde, zobacz jak się zmieniły moje oczy". Oczywiście oni powiedzą że nie, ale oszukiwanie siebie w takim myśleniu na prawdę działa. Po około miesiącu bez zmian, kolor zacznie się drastycznie zmieniać i w mniej więcej tydzień uzyskasz nową barwę. Myslę, że to jest coś w stylu "cyngla" dla umysłu. Po oszukiwaniu siebie przez tak długi czas, twój umysł jest nastawiony na stan "CHOLERA JASNA MÓJ KOLOR FAKTYCZNIE JEST (wpisz kolor)"

To jest wszystko co zrobiłem, by osiągnąć taki cel. Mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą każdemu, kto będzie chcial zmienić kolor swoich oczu.

Ja zmieniłem swoje oczy z brązowych prawie czarnych w jasnozłote. Świetnie wyglądały, ale nie utrzymałem ich stanu i teraz mam oczy jasnobrązowe.

Artykuł/i] ~Pazar~

[i]Tłumaczenie:
Animus

http://www.imageenvision.com/150/16411-stock-photo-of-beautiful-violet-eye-world-is-within-by-cathy-mckinty.jpg

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." - Mahatma Gandhi

#2 2010-01-18 21:44:03

Nieznajomy

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Kontrola Ciała]Technika zmiany koloru oczu

No to jest bardzo ciekawe. W sumie to fajnie by było mieć czerwone oczy Ciekawe co by ludzie o takiej osobie myśleli...]:->

#3 2010-01-19 10:26:58

Matinee71

Użytkownik

8561015
Call me!
Punktów :   

Naprawdę bardzo ciekawe. Szczególnie, że mi od czasów dzieciństwa zmienił się kolor. Miałam niebieskie, teraz z czasem robią się coraz bardziej zielone. Chciałabym mieć takie bardzo intensywnie zielone.

W żadnym razie nie nazywaj sam siebie filozofem i nie rozprawiaj wśród tłumu o zasadach, ale postępuj stosownie do zasad. W czasie uczty na przykład, nie opowiadaj, jak jeść należy, ale jedz jak należy.
Epiktet

#4 2010-01-19 23:31:39

kaka

Użytkownik

Punktów :   

Czytałam kiedyś, że za kolor oczu odpowiedzialny jest jakiś barwnik. Jego ilość w ciągu naszego życia może się zmieniać, a co za tym idzie - nasz kolor oczu także się zmienia. Wydaje się więc, że to całkiem normalne, kiedy po jakimś czasie nasze oczy przejdą z jednej barwy w inną.

Ostatnio edytowany przez kaka (2010-01-19 23:32:48)

#5 2010-01-20 17:00:54

nymphette

Użytkownik

12046768
Punktów :   

Hmm Musiałaby taka zmiana bardzo ciekawie wyglądać Szczególnie, jeśli ktoś zobaczyłby nas po długim czasie. W sumie warto spróbować, jeśli ma się czas na ćwiczenia. Osobiście może kiedyś popróbuję, w końcu to umysł ma kontrolę nad ciałem

#6 2010-01-24 11:44:08

Animus/Wildcat

Administrator

Punktów :   

Biokineza - to modyfikowanie kodu DNA za pomocą psychokinezy. Bardzo zaawansowana umiejętność dzięki której możemy być : bardziej szybcy, silniejsi a także zmienić kolor oczu/włosów. Obecnie wiele psioników neguje istnienie tej umiejętności. Zapewne dlatego że mało kto ją ćwiczy, a z tej grupy niewiele osób ma jakiekolwiek efekty...

Hmm niedługo spróbuję wyszperać o tym więcej...

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." - Mahatma Gandhi

#7 2010-09-09 15:04:39

heygirl

Gość

A udało się to komuś z tutaj obecnych ?? zależy mia na potwierdzeniu tego "faktu"

#8 2010-11-13 11:12:06

KingaKirianx

Gość

Mam nadzieję że to będzie działać . W tym roku szkolnym pani puściła nam film w którym myślami np trenujemy robimy skoki powtarzamy to a efekt jest tylko 2x słabszy. Wiem że to działa bo próbowałam tylko że z kartami. Sztuczka mi nie wychodziła choć non stop ją powtarzałam. Była tam potrzeba zręczność palcy. Wkurzona położyłam się do łóżka rozluźniłam się i w myślach ciągle powtarzałam co mam zrobić żeby mi to wyszło. W myślach wszystko mi się udawało. W końcu zasnęłam . Obudziłam się rano kilka razy w myślach powtórzyłam szczegółowo ruchy jakie mam wykonać. Wstałam , podeszłam do kart wzięłam je w rękę i zrobiłam to co w myślach. No i prawie mi się to udało poćwiczyłam jeszcze z 10 min i zadziwiająco udało się bardzo dobrze.
      Od dzisiaj zaczynam życzcie mi powodzenia. Dziękuje za chwilę uwagi.

#9 2010-12-05 16:30:49

morti

Nowy użytkownik

Punktów :   

Ja dziś spróbowałem i mi z brązu na taki zielono-pomarańczowy zeszły, a chciałem czerwony. Więc to działa!
Jutro znowu próbuje, i tak do czerwoności.

#10 2011-06-05 14:51:19

:D

Gość

nymphette napisał:

Hmm Musiałaby taka zmiana bardzo ciekawie wyglądać Szczególnie, jeśli ktoś zobaczyłby nas po długim czasie. W sumie warto spróbować, jeśli ma się czas na ćwiczenia. Osobiście może kiedyś popróbuję, w końcu to umysł ma kontrolę nad ciałem

#11 2011-09-05 01:48:40

Sponsor

Gość

Udało się zmieniłem kolor oczu z zielonego na niebieskie stopniowo się to robiło ale z biegiem czasu zmienił mi się kolor oczu pozdrawiam i zachęcam wszystkich do skorzystania z tego.....

#12 2011-11-11 00:24:48

kasabian

Nowy użytkownik

Punktów :   

czy zmiana koloru oczu dotyczy jedynie ludzi ze zdolnościami paranormalnymi cy też tych zwykłych, bo mnie to strasznie intryguje?

#13 2011-11-21 22:29:54

Animus/Wildcat

Administrator

Punktów :   

kasabian, każdy ma możliwość w pewnym stopniu rozwinąć zdolności tzw. paranormalne, lecz nigdy nie wygląda to jak w jakimś amerykańskim filmie o supermocach .

Tak nawiązując do tego, co napisałem niemal 2 lata temu...
Nie wiem czy faktycznie możliwe jest kontrolowanie własnego organizmu na takim poziomie. Ja tylko przetłumaczyłem artykuł z jakiegoś anglojęzycznego forum. Prawdopodobnie jakaś silna sugestia może faktycznie wpłynąć na nasze ciało, ale wydaje mi się, że te domniemane szybkie efekty są wynikiem efektu placebo. Człowiek wmawia sobie, że to działa i rzeczywiście tak uważa, a efekty mogą albo być znikome, albo żadne. Oczywiście nie neguję prawdziwości tego artykułu, ponieważ sam tego nie sprawdziłem, bo nie widzę żadnego sensu w marnowaniu czasu na zmianę czegoś, w czym jest mi dobrze (czyli we własnej barwie oczu)

#14 2011-11-27 22:38:36

Emmeline

Gość

Ja próbowałam wczoraj i faktycznie kolor oczu mi się zmienił z brązowych na ciemnoszare (a chcialam jasnoszare), ale szybko wróciły do siebie
W każdym razie będę próbowała aż do skutku!

#15 2011-12-01 22:13:39

Olga

Gość

Efekty są, już po trzecim dniu oczy mi zjaśniały Mój prawdziwy kolor to brązowy, teraz będą blado-zielone!

Stopka forum

RSS