#31 2013-03-07 21:07:18

Adzio

Gość

Re: [Kontrola Ciała]Technika zmiany koloru oczu

@Riccolette - To zależy od Twojej psychiki i wyobraźni
Robię to od dnia, na razie nie widzę jakichkolwiek efektów, co prawda tego się spodziewałem ale próbuję.

#32 2013-04-13 19:59:05

Masz racje!

Gość

Mi oczy zrobiły się na czerwone i ta biokineza naprawdę działa

#33 2013-05-02 14:36:41

Nounou

Gość

Są jakieś skutki uboczne?
boje się to zrobić, nie wiem co się po tym dzieje.
Proszę o odpowiedź

#34 2013-08-19 13:32:56

Lone

Nowy użytkownik

Punktów :   

Chce spróbować ale boje się efektu

#35 2013-10-08 13:16:20

Buka

Gość

próbował ktoś tego bajeru z włosami, a nie oczami?

#36 2013-12-10 20:21:52

:D

Gość

Czy tylko mi po pierwszym dniu nic nie idzie? xd Ale jeszcze popróbuję parę dni, bo chciałabym mieć niebieskie :3 Dzisiaj dam z siebie wszystko, zobaczymy

#37 2014-06-14 15:14:33

Pieguska

Gość

Mam pytanie czy oczy po jakimś czasie wrócą do swojego naturalnego koloru??? Bo chciała bym spróbować zmienić kolor ale nie chce na zawsze utracić tego co mam teraz

#38 2014-07-09 20:22:51

pamciara

Nowy użytkownik

Punktów :   

Masz racje! napisał:

Mi oczy zrobiły się na czerwone i ta biokineza naprawdę działa

Możesz dodać zdjęcia przed i po?

#39 2015-01-10 13:42:44

Czaaarodziejkaaa

Gość

Chce wiedzieć czy ten efekt jest stały ? Bo zamierzam spróbować.

#40 2015-02-01 08:41:55

browciom

Gość

Olga napisał:

Efekty są, już po trzecim dniu oczy mi zjaśniały Mój prawdziwy kolor to brązowy, teraz będą blado-zielone!

Ja robię to już około tygodnia i nic   może robię coś źle tylko o tym niewiem. Najbardziej nie umiem wyobrażać sobie swojego ciała. Może mi to ktoś mniej więcej wytłumaczyć jak to ma wyglądać?

#41 2015-02-01 18:35:11

AlexixQ

Gość

Kurde, brzmi to niesamowicie. ale to nie polega na tym ze kiedy tak "ooszukujesz samego siebie" poprostu po pewnym czasie widzisz przed lustrem to, co chciałbyś widzieć, a nie to co jest naprawdę?

#42 2015-02-13 15:43:32

Magda

Gość

Ja zmienię sobie na czarne, będę w szkole nazywana czarniulką :3

#43 2015-05-17 22:02:33

tenczłowiek

Gość

Ja chciałem wam powiedzieć że bardzo pragne czerwonego koloru oczu i chce powiedzieć jeszcze kiedyś wyobrażałem sobie dużą siłę nadal tak myśle i nie ćwiczyłem w ogóle patrze po kilku latach w lustro a tu mam muskulature mam ją nawet do teraz się rozwija mam też szerokie plecy kilka lat takich myśli poskutkuje

#44 2015-08-22 03:33:50

Witam

Gość

Witam wszystkich!
Nazywam się Adrian, i jestem Indygo. Szukam reszty z nas, tak więc jakby ktoś chciał nawiązać jakiś kontakt, aby porozmawiać o nas, o świecie, czy o tych ezoterycznych/duchowych sprawach, proszę do mnie napisać a.puszkar@wp.pl
Pozdrawiam!

#45 2015-08-30 09:46:35

Ja

Gość

Z tego mi wiadomo to są różne techniki biokinezy. Ja robiłem pewien czas tzw. Sleep method (cytuję wprost nazwę). Mam pytanie. Bo nie do końca rozumiem tą metodę z medytacją. Tam pisało coś że mam wejść w medytację (do tej pory rozumiem). Potem że mam zrobić jakąś igłę z energii i wyobrazić jak geny których nie chcę wychodzą z mojej nici a te które chcę wchodzą na ich miejsce. Mógłby ktoś mi to wyjaśnić bardziej prostym językiem. Bo nie kumam a nie chcę zrobić gafy.

PS. Tą biokinezą "sleep method" udało mi się zmienić kolor włosów z ciemnego brązu na czarny (bredzi mocny czarny w słońcu widać granat), oczy z pewnych na czarne, trochę wyciemnić skórę i zmienić strukturę włosa (z prostych na tzw. fil-fil). Jest tylko wada. To trwa dość długo. Średnio koło miesiąc ( krócej albo dłużej). Na przykład pociemnienie skóry, włosów czy oczy było dość szybko (tak około 3,5 tygodnia). Ale zmiana struktury w moim przypadku trwała coś koło półtora miesiąca. Myślę że to w dużej mierze zależy od czyjegoś wyglądu. Bo na przykład u mnie zajęło trochę czasu aby  z prostych włosów zrobić liczby skręt fil fil. A ja zawsze bylem dość ciemny więc oczy, skóry i skóra poszły szybko.

Stopka forum

RSS